Logo kancelarii

pl

Usługi prawne

  • Kancelaria prawna Katowice

    Oferta regionalna
  • Notka biograficzna

    Adwokat Jacek Węgrzynowski

Jeśli szukają Państwo kompleksowej obsługi prawnej i klarownego wyjaśniania zawiłości przepisów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii. W swojej pracy na co dzień łączymy wiedzę, praktykę i doświadczenie.

Niezależnie od tego czy klientem jest duży podmiot gospodarczy, czy osoba prywatna, do każdej sprawy podchodzimy ze starannością i zaangażowaniem. Chcemy, by najlepiej kojarzyła się Państwu właśnie nasza kancelaria prawna Katowice to miejsce jej działalności. Zajmujemy się następującymi dziedzinami prawa:

- prawem cywilnym,

- prawem rodzinnym i opiekuńczym,

- prawem nieruchomości i prawem budowlanym,

- prawem pracy i ubezpieczeń społecznych,

- prawem karnym,

- prawem gospodarczym.

Świadczymy pełną obsługę adwokacką i poradnictwo prawne. Można skontaktować się z nami bezpośrednio w naszej kancelarii prawnej w Katowicach bądź zdalnie, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy się do oczekiwań naszych klientów, wysyłając starannie opracowaną dokumentację w poręcznym trybie online.

W codziennej praktyce zajmuje nas także stały outsourcing firm. Pomagamy już od pierwszych chwil istnienia biznesu – w momencie jego rejestracji i zawierania pierwszych umów. Odpowiedzialne zarządzanie firmą wymaga dużej świadomości prawnej i systematycznych analiz sytuacji. Określamy legalność podejmowanych działań i wskazujemy najkorzystniejsze dla biznesu drogi.

W życiu prywatnym również może przydać się profesjonalna kancelaria prawnicza Katowice to duże miasto i mieliśmy okazję przyjrzeć się tutaj różnorodnym sprawom. Zgłaszali się do nas między innymi rodzice walczący o opiekę nad dzieckiem, bliscy niepewni wiarygodności testamentu osoby zmarłej, pracownicy poszkodowani przez swojego pracodawcę. Wielokrotnie pomagaliśmy też zrozumieć zagadnienia prawa budowlanego i zarządzania posiadanymi nieruchomościami. W kontakcie z klientem używamy prostego, lecz precyzyjnego języka – wszystko po to, by nawet najbardziej zawiłe kwestie zostały właściwie zrozumiane.