+48 32 757 24 14 kancelaria@wegrzynowski.pl

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Adwokat Jacek Węgrzynowski

 

ul. Francuska 35/37

40-027 Katowice

tel. (32) 757 24 14 , (606) 451 677

fax: (32) 757 24 83

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Filia w Bielsku - Białej

 

Ul. Cechowa 18

43-300 Bielsko - Biała

tel. (606) 451 677, (602) 191 200

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Filia w Dąbrowie Górniczej 

 

ul. Kościuszki 17, lok. 107

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. (606) 451 677, (880) 411 495

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Filia we Wrocławiu

 

Rynek 35, III piętro

50-102 Wrocław

tel. (606) 451 677,

tel/fax: (71) 793 27 58,

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Filia w Częstochowie 

 

ul. gen. Dąbrowskiego 30
42-200 Częstochowa

tel. (606) 451 677,

tel./fax (34) 324 85 59

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Jacek Węgrzynowski

ul. Francuska 35/37, 40-027 Katowice

tel. +48 (32) 757 24 14,  lub +48 (606) 451 677  fax. +48 (32) 757 24 83

eMail: kancelaria@wegrzynowski.pl

Jacek Węgrzynowski

Adwokat

wegrzynowski@wegrzynowski.pl

Ewa Draga-Buchta

Adwokat

draga-buchta@wegrzynowski.pl

Paweł Kilarski

Radca prawny, doradca podatkowy

kilarski@wegrzynowski.pl

Patrycja Rogoń

Prawnik

rogon@wegrzynowski.pl

Jagoda Klimek

Prawnik

klimek@wegrzynowski.pl

Agata Bielawska

Adwokat

bielawska@wegrzynowski.pl

Jakub Arent

Adwokat

arent@wegrzynowski.pl

Jarosław Kocot

Aplikant adwokacki

kocot@wegrzynowski.pl

Marcela Drożdż

Prawnik

drozdz@wegrzynowski.pl

Kinga Szmajduch

Prawnik

szmajduch@wegrzynowski.pl

Monika Hera-Kiełb

Adwokat

hera@wegrzynowski.pl

Lech Kurpios

Adwokat

kurpios@wegrzynowski.pl

Daria Haba

Prawnik

haba@wegrzynowski.pl

Karolina Wodolska

Prawnik

wodolska@wegrzynowski.pl

Małgorzata Strożenko

Dyrektor finansowy

storozenko@wegrzynowski.pl

Anna Felis

Dyrektor administracyjny

felis@wegrzynowski.pl

Filia w Bielsku-Białej

Kancelaria Adwokacka Wegrzynowski

Kancelaria adwokacka w Bielsku-Białej to filia zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, w której świadczymy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym i firmom. Sporządzamy opinie prawne, umowy i wszelkie inne dokumenty przedprocesowe i procesowe.

Do dyspozycji jest adwokat i radca prawny, u których otrzymacie Państwo poradę prawną w każdej sprawie, a dodatkowo w ramach której, skorzystać można z porad doradcy podatkowego.

Kancelaria świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych z takich miast, jak: Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Skoczów, czy Czechowice-Dziedzice.


Adres: ul. Cechowa 18; 43-300 Bielsko-Biała

Telefon: (606) 451 677, (602) 191 200

 

Filia w Częstochowie

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Kancelaria Adwokacka w Częstochowie to filia z pełnym zakresem usług prawnych. Do dyspozycji jest adwokat z Częstochowy wspierany przez prawników specjalizujących się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym i prawie nieruchomości. Na miejscu są radca prawny oraz doradca podatkowy, dzięki którym świadczymy profesjonalną obsługę prawną firm.

Z naszych usług i porad prawnych skorzystało już wiele podmiotów gospodarczych, które powierzyły nam prowadzenie kluczowych spraw.

Działamy w Częstochowie i na terenie okolicznych miejscowości.


Adres: ul. gen. Dąbrowskiego 30; 42-200 Częstochowa

Telefon: tel. (606) 451 677, Tel./fax: (34) 324 85 59

 

Filia w Dąbrowie-Górniczej

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Kancelaria Adwokacka w Dąbrowie Górniczej jest filią głównej kancelarii z Katowic. Czeka tu na Państwa dobry adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym i w sprawach rodzinnych.

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami wszystkich instancji a także przed urzędami skarbowymi.

Dzięki stałej współpracy z radcami prawnymi oraz doradcą podatkowym, profesjonalnie świadczymy kompleksową obsługa prawną firm z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Olkusza, Zawiercia i Sosnowca.


Adres: ul. Kościuszki 17, lok. 107; 41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: (606) 451 677, (880) 411 495

 

Filia we Wrocławiu

Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski

Wrocławskie biuro Kancelarii Adwokackiej, zapewnia kompleksową pomoc prawną świadczoną przez adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych, w zależności od potrzeb klientów.

Jesteśmy pełnomocnikami naszych klientów w sądach wszystkich instancji oraz u urzędach administracji państwowej. Kancelaria prowadzi także sprawy rozwodowe, związane z opieką nad małoletnimi, alimentacyjne i sprawy o podział majątku dorobkowego.

Na terenie Wrocławia jest możliwość świadczenia stałej obsługi prawnej w siedzibach firm, w wymiarze do 5 dni w tygodniu.


Adres: Rynek 35, III piętro; 50-102 Wrocław

Telefon: tel. (606) 451 677, Tel./fax: (71) 793 27 58

 

Kontakt

Kancelaria Adwokacka -  Adwokat Jacek Węgrzynowski Telefon: +48 (32) 757 24 14,  lub +48 (606) 451 677 Fax: +48 (32) 757 24 83 eMail: kancelaria@wegrzynowski.pl

Lokalizacja

Główna siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się w Katowicach. Adres:  ul. Francuska 35/37, 40-027 Katowice

Regionalnie

Kancelaria Adwokacka posiada filę we Wrocławiu a oprócz niej  biura w największych miastach województwa Śląskiego - Katowicach, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej i Bielsku-Białej.