Logo kancelarii

pl

Usługi prawne

  • Dobry adwokat Katowice

    Oferta regionalna
  • Notka biograficzna

    Adwokat Jacek Węgrzynowski

Jeśli zależy Państwu na kompleksowej i profesjonalnej obsłudze prawnej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jest wiele spraw, w których pomóc może dobry adwokat Katowice to miejsce działalności Kancelarii Jacka Węgrzynowskiego, gdzie doświadczenie i wiedza na co dzień łączą się z żywą praktyką prawną.

Kancelaria zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym, karnym i prawem nieruchomości. Klienci mogą liczyć na przejrzyste wyjaśnianie sytuacji, w której się znaleźli i pełną reprezentację na sali sądowej. Niezależnie od tego czy występują indywidualnie, czy jako szerszy podmiot gospodarczy.

Warto pamiętać, że pomoc doświadczonego adwokata w Katowicach przydaje się już w momencie konsultacji, nie tylko w sprawach kończących się w sądzie. Podnoszenie świadomości prawnej obywateli powinno być misją każdej dobrej kancelarii. Właśnie dlatego uruchomiliśmy profesjonalne porady prawne, otwarte dla każdego, kto potrzebuje rozmowy ze specjalistą z wybranej gałęzi prawa. Można kierować się do nas między innymi z tematyką rozwodów, przyznawania opieki nad dzieckiem, spadków i analiz zapisów prawa pracy.

Jeśli jest potrzebny Państwu zorientowany w sprawach biznesowych adwokat Katowice są doskonałym miejscem, by skorzystać z jego pomocy. Nasza kancelaria zajmuje się stałym outsourcingiem firm, już od pierwszych chwil ich istnienia. Dbamy o to, by wszystkie czynności podejmowane przez zarząd odbywały się legalnie i jednocześnie były korzystne dla biznesu. W obsługę prawną firm wchodzi między innymi reprezentowanie ich przed urzędami i organami administracji publicznej, opracowywanie umów cywilno-prawnych i wsparcie w przekształcaniu spółek handlowych.

Ciekawą możliwością jest także zdalna pomoc dobrego adwokata w Katowicach. Wystarczy wysłać zapytanie przez formularz na naszej stronie, by otrzymać fachowe pismo wyczerpująco wyjaśniające dane zagadnienie. Kancelaria Adwokacka Jacka Węgrzynowskiego jest elastyczna względem potrzeb klientów i chętnie dopasowuje się do ich indywidualnych oczekiwań.